Mail Order Sistemi

Web sitemizde satışa sunduğumuz tüm ürünleri yeni uygulamaya soktuğumuz Mail Order sistemi ile satın alabilirsiniz. Mail Order sistemi, kredi kartınız ile internette sanal alışveriş yaparken ortaya çıkabilecek çeşitli sorunları önlemek için geliştirilmiş bir sipariş sistemidir. Burada İnternet üzerinde kredi kartı yada şahsi bilgileriniz kesinlikle gözükmez. Standart kredi kartı kullandığınız bir alışverişinizde olduğu gibi tüm özel bilgileriniz güvenli şekilde kalır.


Fil Elektronik Mail Order Sistemi Prosedürü

1- Web sitemizde bulunan ve satın almayı planladığınız ürün yada ürünlerin bilgileri, ayrıntıları ve güncel stok durumu hakkında 0232 464 92 79 numaralı telefonumuzdan bizi arayarak bilgi alarak teyitleşiniz.

2-Aşağıda bulunan Mail Order Formumuzu indirerek, kendi el yazınız ile doldurunuz ve imzalayınız.

3- Bu formu bize 0232 422 27 96 numaramızdan fakslayınız. Bu form bize fakslandığı anda alışverişe konu olan ürün yada ürünler tarafımızdan isminize bloke edilir ve kredi kartınızdan herhangi bir işlem yapılmaz.

4- El yazınızla doldurup imzaladığınız formun aslını ve kimlik fotokopinizi "tüm masrafları bize ait olmak üzere" ödemeli olarak bize gönderiniz.

5- Formun aslı ve kimlik fotokopiniz elimize ulaştığı anda istediğiniz ürün yada ürünlerin tutarı kredi kartınızdan tahsil edilecek ve ürünler formda belirtilen adrese faturası kesilerek "tüm masrafları bize ait olmak üzere" kargo ile gönderilecektir.

6- İstediğiniz ürün yada ürünlerin kargoya veriş tarihi, kargo numarası arzu ettiğiniz (Telefon, e-posta yada faks) şekilde tarafınıza bildirilecektir.


Mail Order Formu

Form PDF formatındadır. Programı linkten indirebilirsiniz.