Haberler RSS
Phono Box yeniden Stoklarımızda! - 10 Şubat 2018 Cumartesi

 

Analog meraklılarından, analog meraklılarına! Makul fiyata satılan bir pikap katının adaptör yerine ciddi bir güç katına sahip olmasına pek alışkın değilsinizdir. İç kablolamasına özen gösterilip gösterilmediği konusunda da pek emin olamazsınız. Peki Audiophile Phono Box'un tüm iç kablolamasının saf gümüş kablolar kullanılarak yapıldığını söylersek eminim ki şaşırırsınız. Hatta kabloların lehimlemesi için gümüş lehimler kullandık dersek, belki de "daha neler" dersiniz. Pikap katımız MM iğne desteğinin yanında MC desteği sunuyor. Tabii tek sunduğumuz basitçe bir tuşa basıp MM ve MC iğne seçimi yapmak değil. Ürünün altındaki switch'ler sayesinde MM iğneler için 0,6mV ila 6,0mV, MC iğneler için ise 0,1mV ila 0,5mV arası giriş hassasiyetini ayarlayabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken pikap katını ters çevirmeniz ve ayarlamanız. Allen veya tornavida ile bir şeyleri açmak, çıkartmak zorunda değilsiniz! Pikap dinleyicilerinin korkulu rüyası "hum" için gerekli önlemler de alındı. Alüminyum şasi kullanıldı ve tüm kablolar özel şekilde kaplandı. Bu arada üst sınıf cihazlarda görmeye alıştığınız farklı topraklama seçeneklerini aktive etmek için tek yapmanız gereken şey cihazın arkasındaki switch'i kullanmak. Dediğimiz gibi Audiophile Phono Box, analog meraklılarından, analog meraklılarına!

Detaylar
Mediterraneo ve PH-10 - 17 Aralık 2017 Pazar

 

 

Gold Note PH-10 phono katı ve Mediterraneo pikap hakkında Positive Feedback dergisinde yayınlanan yazı için tıklayınız

Detaylar
Stereo Mecmuası PH-10 Incelemesi - 17 Aralık 2017 Pazar

 

 Stereo Mecmuası PH-1o pikap katını inceledi. Yazıdan bölümler:

Goldnote PH-10, Aralık 2017 itibarı ile 1.500 Euro’luk bir fiyat etiketine sahip. Bu aslında çok ilginç bir fiyat. Aslına bakarsanız orta segmentte yer alan ürün, çift pikap girişi, her girişin birbirinden bağımsız farklı parametreler ile ayarlanabilmesi, ayarların birkaç tuşa basarak ecnebilerin tabiri ile -on the fly- yani cihaz çalışken yapılabilmesi gibi son derece özgün özelliklere sahip. Gain ve load değerleri belirli bir seviyenin üzerinde analog dünyasına meraklı insanlar için olmazsa olmaz ayar araçları. PH-10 üzerinde bunlara ek olarak “Enhance” gibi son derece akıllıca tasarlanmış özelliklerde var. İtalyan üreticinin yeni tasarım anlayışı ile ürettiği son dönem ürünleri, taraflı tarafsız hemen herkesin bir kulak kabartması gereken ürünler olma yolunda ilerliyor.

Tasarımı göze sesi ise kulaklara bayram yaşatma potansiyeline sahip Giglio pikap gibi PH-10 pikap katı da markaya önyargı ile yaklaşan meraklıların gölünü fethetme potansiyeline sahip. Tamamını okumak için tıklayınız

Detaylar